Скандал

Водночас наслідків через закриття англомовного Kyiv Post, популярного джерела інформації про Україну для іноземців, очікує посол Євросоюзу в Україні Матті Маасікас. Нелегко щось спростувати і з матеріалами про ситуацію з ЛҐБТ в Україні. Підозру викликає лише сплеск зацікавлення темою напередодні референдуму щодо Асоціації України з ЄС у Нідерландах. Особливо враховуючи те, що попередні публікації на тему захисту секс-меншин були переважно прив’язані до лібералізації візового режиму й візиту до Києва Елтона Джона. Нині, як ідеться в пояснювальній записці до законопроєкту, із 40,5 мільйона га земель в Україні, придатних для ведення сільського господарства, лише 2,2 мільйона можна вважати зрошуваними (з урахуванням тимчасово окупованих територій).

газета по українськи скандали

Цьогорічний Національний відбір на Євробачення відзначився гучними скандалами, дискваліфікацією одного з учасників, неод… Акушер-гінеколог Вальдемар Надіжко про те, що партнерські пологи – не просто тренд і чому вони є важливими не лише для самої жінки, а й для … Археолог, історик, доктор історичних наук Микола Бандрівський про пожежу у Шевченківському гаю, яка знищила автентичну гуцульську гражду XIX… Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський про готовність України протистояти сепаратистським настроям та покарання за спроби пова…

Байден Виступить Зі Зверненням Щодо України

У вівторок, під час виступу в Палаті громад, Джонсон заявив, що “вітає” рішення поліції почати розслідування, яке, з його слів, “допоможе внести ясність, якої вимагає суспільство, і підвести риску під цією історією”. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб відповісти вам максимально швидко. Міліціонери зафіксували факт розповсюдження двома тернополянами згаданих газет. Щодо молодих людей складені адміністративні протоколи.

  • Він, на думку організаторів, відображає здатність Ігор долати глобальні виклики, демонструє єдність і колективні зусилля, втілюючи основні цінності олімпійського руху.
  • «Той факт, що Петро Порошенко реєстрував нові офшори в час, коли його країна була втягнута в конфлікт, що забрав життя щонайменше дев’яти тисяч людей, змушує здивуватися», – пише The Guardian.
  • Тобто звернення до Уповноваженого щодо вчинених порушень у сфері захисту персональних даних має бути обґрунтованим і ґрунтуватися на фактичних обставинах, які повинні бути документально підтвердженими.
  • Їм ніхто наразі не спускає «темників» та не каже, як працювати.
  • Всі ці випадки наскільки гучні, настільки ж і показові.

Універсальне повноколірне видання для всієї сім’.. Через певний період нова влада відчула необхідність у своїй «кишеньковій газеті». Тут і з’явився журналіст, який був готовий взятись за відновлення газети з новою назвою, але тими самими функціями — виконувати замовлення влади. Цим сміливцем виявився Володимир Данилюк, який на той момент був заступником головного редактора газети «Віче». Нідерландська авіакомпанія KLM стала першою, яка скасувала польоти в Україну на тлі загрози вторгнення Росії.

Джонсон: Якщо Росія Нападе На Україну, Британія Підсилить Війська Нато

«Хочу озвучити свою позицію з приводу ситуації довкола «Волинської газети»,– пише Михайло. – Я є видавцем незалежної приватної газети «Відомості», і мене, м’яко кажучи, «напрягає» риторика колег із «Волинської газети», які звинувачують владу сьогодні новини у всіх своїх бідах та вимагають від тієї влади грошей. Ми ж усі маємо розуміти одну просту істину — медіа в Україні мають бути незалежними та приватними, а не державними та дотаційними. Сьогодні можна сказати, що ситуація зовсім невтішна.