Офіційний Сайт Технічного Ліцею

Народний вчитель України Акульшина Т.О. Нагороджена Почесним знаком «За заслуги перед містом». Вчитель німецької мови ліцею, Заслужений вчитель України, Шелгунова лицей профессионал Н.В. – лауреат конкурсу «Учитель року-2018» в номінації «Німецька мова» отримала Почесну грамоту Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

міський ліцей

four.6 Учні 9-х класів ліцею зараховуються до 10-х класів за рейтингом середнього балу свідотства про базову освіту. Освітній процес у Маріупольському міському ліцеї на період посилення протиепідемічних заходів з 31 січня 2022 року буде організовано згідно розкладу уроків на ІІ семестр з використанням технологій дистанційного навчання. Додатковий вступний тур до eight, 9 (за наявності вільних місць), 10 кл.

Наявність Боргів

Окрема подяка науковим керівникам за мотивацію, допомогу, всебічну підтримку учнів, за копітку та результативну роботу. Дякуємо вчителям ліцею – членам експертних комісій конкурсу – за професіоналізм та майстерність! Дяка усім педагогам, працівникам ліцею, хто допомагав в організації та проведенні міського заходу. Відомості щодо аналізу та оцінки фінансових показників діяльності юридичної особи надаються Системі VKURSI на основі договорів з особами, які мають право збирати, обробляти та передавати таку інформацію згідно з законодавством України. За кодом ОКПО в нашому каталозі містяться дані про фаундерів і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих людей. Ключові особи цієї компанії – , а також засновники .

Вітаємо Переможців Ман Відділення Компютерних Та Технічних Наук

За десять років зі стін ліцею вийшли 292 випускника, всі вони стали студентами вищих навчальних закладів, 266 з них навчались або навчаються за державним замовленням. 19 учнів закінчили ліцей із золотою або срібною медалями. Ліцеїсти отримали 352 призових місця на міських, fifty two – на обласних олімпіадах, 22 призових місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах Малої академії наук України, 5 призових місць на Всеукраїнських олімпіадах.

Дистанційне навчання для учнів технічного ліцею буде продовжено згідно розкладу з обов’язковим проведенням онлайн-уроків з усіх предметів. В даному випадку система використовує публічну інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. Педагогічний колектив ліцею працює над вирішенням проблеми «Виховання всесторонньо розвиненої особистості.